Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Daily
ru: Ежедневно

en: To:
ru: Кому:

en: Header
ru: Шапка

en: Frequency
ru: Частота

en: From:
ru: От:

en: Subject:
ru: Тема:

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Notification
ru: Уведомление

en: Schedule:
ru: Расписание:
