Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: Daily
gl: Diariamente

en: To:
gl: Para:

en: Header
gl: Encabezado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Schedule:
gl: Programación
