Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: Daily
cs: Denně

en: To:
cs: Komu:

en: Header
cs: Hlavička

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Notification
cs: Oznámení

en: Schedule:
cs: Rozvrh:
