Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Yes
de: Ja

en: Daily
de: Täglich

en: To:
de: An:

en: Header
de: Kopfzeile

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: From:
de: Von:

en: Subject:
de: Betreff:

en: Webform
de: Webformular

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: Schedule:
de: Zeitplan:

en: Debugging is enabled
de: Fehlersuche ist aktiviert

en: Reply to:
de: Antwort an:

en: Webform Bulk Emails
de: Webform-Massen-E-Mails
