Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Daily
es: Diariamente

en: To:
es: Para:

en: Header
es: Encabezado

en: Frequency
es: Frecuencia

en: From:
es: De:

en: Subject:
es: Asunto:

en: Notification
es: Notificación

en: Schedule:
es: Planificación:
