Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Daily
et: Kord päevas

en: Header
et: Päis

en: Frequency
et: Sagedus

en: Webform
et: Veebivorm
