Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: Daily
he: יומי

en: To:
he: אל:

en: Header
he: כותרת עליונה

en: From:
he: מאת:

en: Subject:
he: נושא:

en: Webform
he: טופס - Webform
