Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: Daily
nl: Dagelijks

en: To:
nl: Aan:

en: Header
nl: Kop

en: Frequency
nl: Frequentie

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Webform
nl: Formulier

en: Notification
nl: Melding

en: Schedule:
nl: Schema:

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: Reply to:
nl: Antwoord aan:
