Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: Daily
bg: Ежедневно

en: To:
bg: До:

en: Header
bg: Заглавна зона

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:
