Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Schedule:
fi: Aikataulu:
