Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: Daily
ja: 毎日

en: To:
ja: 宛先:

en: Header
ja: ヘッダー

en: Frequency
ja: 周期的

en: Subject:
ja: 題名:

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Notification
ja: 通知

en: Schedule:
ja: スケジュール:
