Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: Daily
lt: Kasdien

en: Header
lt: Antraštė

en: Subject:
lt: Tema:

en: Webform
lt: Web forma

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Schedule:
lt: Grafikas:
