Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: Daily
sk: Denne

en: Header
sk: Hlavička

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Schedule:
sk: Plán:
