Webform CiviCRM Integration (6.0.0) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: none
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Contact
th: ติดต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Case
th: ตัวพิมพ์

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: City
th: จังหวัด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: and
th: และ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
