Webform CiviCRM Integration (6.2.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Groups
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Medium
mg: Antonony

en: Source
mg: Loharano
