Webform CiviCRM Integration (6.2.2) - en to el translation catalogue (61 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Groups
el: Ομάδες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: All
el: Όλες

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Medium
el: Μέσο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Case
el: Πεζά/κεφαλαία

en: Filters
el: Φίλτρα

en: City
el: Πόλη

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Gender
el: Γένος

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Change
el: Αλλαγή

en: Source
el: Πηγή

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής

en: Randomize
el: Τυχαία

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Permissions
el: Άδειες

en: options
el: επιλογές

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: submission(s)
el: υποβολή (-ές)

en: ever
el: για πάντα

en: every hour
el: κάθε ώρα

en: every day
el: κάθε ημέρα

en: every week
el: κάθε εβδομάδα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Listbox
el: Πλαίσιο λίστας

en: and
el: και

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Line Item
el: Στοιχείο γραμμής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
