Webform CiviCRM Integration (6.2.3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර
