Webform CiviCRM Integration (6.2.4) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Groups
az: Qruplar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Medium
az: Orta

en: Case
az: Seçim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Change
az: Dəyişmək

en: Source
az: Mənbə

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Randomize
az: Random

en: Permissions
az: İcazələr

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: and
az: və

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: - Any -
az: - Hər hansı -
