Webform CiviCRM Integration (6.2.4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Permissions
br: Aotreoù
