Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: date
pa: ਤਰੀਕ
