Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-alpha2) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: ever
my: အမြဲ

en: every hour
my: နာရီတိုင်း

en: every day
my: နေ့စဉ်

en: every week
my: အပတ်စဉ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
