Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-beta5) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Multiple
et: Mitu

en: none
et: puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Total
et: Kokku

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: All
et: Kõik

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Medium
et: Keskmine

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Next Day
et: Järgmine päev

en: Next Month
et: Järgmine kuu

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Payment
et: Maksmine

en: Case
et: Tõst

en: Filters
et: Filtrid

en: City
et: Linn

en: State/Province
et: Maakond

en: Gender
et: Sugu

en: Hidden
et: Peidetud

en: Source
et: Allikas

en: Activity
et: Tegevus

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Permissions
et: Õigused

en: options
et: omadused

en: Relationship
et: Seos

en: date
et: kuupäev

en: Webform
et: Veebivorm

en: submission(s)
et: vastus(ed)

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Restore
et: Taastamine

en: and
et: ja

en: Campaign
et: Kampaania

en: - Select -
et: - Vali -

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: - Any -
et: - Kõik -

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
