Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-beta7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Contact
mk: Контакт

en: Relationship
mk: Релација
