Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Source
bs: Izvor
