Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Source
ca: Font

en: Webform
ca: Formulari web

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Machine Name
ca: Nom màquina
