Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Source
oc: Font

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
