Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Source
hu: Forrás

en: Webform
hu: Űrlap

en: Administrative description
hu: Adminisztratív leírás

en: Elements
hu: Elemek

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: elements
hu: elemek

en: element
hu: elem
