Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Source
sv: Källa

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
