Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: status
es: estado

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Source
es: Origen

en: Administrative description
es: Descripción administrativa

en: Elements
es: Elementos

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Composite elements
es: Elementos compuestos
