Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: status
fr: statut

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Administrative description
fr: Description pour l'administration

en: Machine Name
fr: Nom système

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: elements
fr: éléments

en: element
fr: élément

en: Elements (YAML)
fr: Eléments (YAML)

en: Composite elements
fr: Éléments composites

en: Options for %title is required.
fr: Les options pour %title sont requises.

en: Composites
fr: Composants

en: Duplicate key found. The %key key must only be assigned on one element.
fr: Clé dupliquée trouvée. La clé %key ne doit être assignée qu'à un seul élément.
