Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: status
it: stato

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Source
it: Sorgente

en: Administrative description
it: Descrizione per l'amministratore

en: Elements
it: Elementi

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: elements
it: elementi
