Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: status
ne: स्थिति

en: Source
ne: स्रोत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
