Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Source
hy: Աղբյուր
