Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: status
be: статус

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Source
be: Крыніца

en: Webform
be: Анкета
