Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
