Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default language
da: Standardsprog

en: Source
da: Kilde

en: Webform
da: Webformular

en: Administrative description
da: Administrativ beskrivelse

en: Elements
da: Elementer

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Elements (YAML)
da: Elementer (YAML)

en: Composite elements
da: Sammensatte elementer
