Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: status
ka: სტატუსი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Source
ka: წყარო
