Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: status
ru: статус

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Source
ru: Источник

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Administrative description
ru: Административное описание

en: Elements
ru: Элементы

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Invisible
ru: Невидимый

en: elements
ru: элементы
