Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: status
sl: stanje

en: Default language
sl: Privzet jezik
