Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: status
te: స్థితి

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Source
te: మూలం
