Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: status
tr: durum

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Source
tr: Kaynak

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama

en: Elements
tr: Öğeler

en: Machine Name
tr: Makine Adı
