Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: status
cy: statws

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Webform
cy: Ffurf gwe
