Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: status
gl: estado

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Source
gl: Orixe

en: Webform
gl: Formulario web

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Elements (YAML)
gl: Elementos (YAML)
