Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: status
hi: स्थिति

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Source
hi: स्रोत

en: UUID
hi: युयुआइङी
