Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: status
lt: būsena

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Source
lt: Šaltinis

en: Webform
lt: Web forma

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Elements
lt: Elementai

en: Invisible
lt: Nematomas

en: elements
lt: elementai

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai
