Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: status
lv: statuss

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Source
lv: Avots

en: Webform
lv: Webforma
