Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Source
nl: Bron

en: Webform
nl: Formulier

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Elements
nl: Elementen

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: elements
nl: elementen

en: Elements (YAML)
nl: Elementen (YAML)

en: Composite elements
nl: Samengestelde elementen
