Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: status
ur: حالت
