Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Webform
pl: Formularz

en: File download
pl: Pobieranie pliku

en: File content
pl: Zawartość pliku
