Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: File name
sk: Názov súboru

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Webform
sk: Webformulár

en: File download
sk: Prevzatie súboru
